Torneig Marea Verda Kids 2017 al CNM!

Arrenca la primera jornada del Torneig Marea Verda Kids 2017 sense que el cel ennuvolat sigui un impediment perquè la nostra piscina s’ompli activitat i emocionants partits!

 

Dissabte 30 de Setembre


 

A continuació us deixem el calendari del dissabte 30 de Setembre, els resultats dels partits que s’han jugat durant la jornada i la clasificació provisional de Grups:

Resultats dels partits del 30/09

9:00
CNAB 2 vs 9 CN Catalunya masc.
CN Montjuïc B 0 vs 12 CN Poble Nou

9:40
CN Sant Feliu femení 0 vs 12 CE Mediterràni femení
AESE 0 vs 12 CNB

10:20
CN Sant Andreu 10 vs 1 CN L’Hospitalet
CN Montjuïc A 9 A vs 3 CW Sant Adrià

11:00
CE Mediterràni masc. 15 vs 0 CN Catalunya fem.
CN Premià A 6 vs 5 CN Sant Feliu masc.

11:40
CN catalunya M 12 vs 0 CN Montjuïc B
CN Poble Nou 2 vs 8 CN Minorisa

12:20
CE Mediterràni fem. 12 vs 0 AESE
CNB 0 vs 6 Pays D’Aix

13:00
CN L’Hospitalet 2 vs 11 CN Montjuïc A
CW Sant Adrià 13 vs 1 CN Premià B

13:40
CN Catalunya fem. 0 vs 10 CN Premià B
CN Caldes 6 vs 8 CN Sant Feliu masc.

14:20
CN Montjuïc B 1 vs 6 CN Minorisa
CNAB 7 vs 0 CN Poble Nou

 

14:55
AESE 0 vs 12 Payx D’Aix
CN Sant Feliu fem. 3 vs 8 CNB

15:30
CN Montjuïc A 15 A vs 1 CN Premià B
CW Sant Adrià 2 vs 3 CN Sant Andreu

16:05
CN Premià A A 7 vs 2 CN Caldes
CN Mediterràni masc. 16 vs 1 CN Sant Feliu masc.

16:40
CN Minorisa 0 vs 2 CNAB
CN Poble Nou 0 vs 11 CN Catalunya masc.

17:05
Club Natació Sant Feliu Fem. 2 vs 17 Pays D’Aix
CNB 4 vs 12 CE Mediterràni Fem.

17:40
CN Premià B 0 vs 10 CN Sant Andreu
CW Sant Adrià 7 vs 2 CN L’Hospitalet

18:15
CE Mediterràni Masc. 12 vs 0 CN Caldes
CN Catalunya F 2 vs 7 CN Sant Feliu masc.

18:40
CNAB 7 vs 0 CN Montjuïc B
CN Minorisa 2 vs 9 CN catalunya masc.

19:15
AESE 3 vs 4 CN Sant Feliu fem.
CE Mediterràni fem. 2 vs 4 Pays D’Aix

 

Classificació provisional de Grups

 

 

Diumenge 01 de Setembre


Comença la jornada d’avui diumenge! A continuació trobareu el calendari del dia, els resultats, la classificació de grups, la classificació final i una petita galeria amb les imatges del dia.

 

9:20
CN Catalunya fem. 5 vs 6 CN Caldes

10:30
CN Minorisa 2 vs 2 CNB
CW Sant Adrià 7 vs 5 CN Caldes

11:05
CN Catalunya Masc. 8 vs 7 CE Mediterràni fem.
Pays D’Aix 3 vs 0 CNAB

11:40
CN Sant Andreu 5 vs 6 CN Sant Feliu masc.
CN Mediterràni fem. 8 vs 0 CN Montjuïc A

12:20
CN Poble Nou 5 vs 4 AESE
CN Sant Feliu fem. 4 vs 2 CN Montjuïc B

13:00
CN Minorisa 6 vs 6 CW Sant Adrià
CNB 4 vs 2 CN Caldes

13:40
CN L’Hospitalet 4 vs 6 AESE
CN Catalunya fem. 6 vs 3 CN Montjuïc B

14:20
CN Montjuïc A 4 vs 1 CN Sant Andreu
CNAB 1 vs 7 @CEMediterrani

15:40
AESE 9 vs 3 CN Montjuïc B
CN Poble Nou 6 vs 0 CN Catalunya fem.

16:20
CN L’Hospitalet 7 vs 0 CN Sant Feliu fem.
CN Minorisa 8 vs 2 CN Caldes

17:00
CW Sant Adrià 4 vs 4 CNB
CN Sant Feliu masc. 2 vs 7 Pays D’aix

17:40
CN Montjuïc A 0 vs 11 CE Mediterràni fem.
CN Sant Andreu 1 vs 5 CNAB

18:20
CE Mediterràni masc. 6 vs 5 CN Catalunya M

Campió:
C.E.MEDITERRANI

 

 

Comments are closed